Pozvánka na výstavu Infotherma 2017

Vážení vystavovatelé.
Vážení návštěvníci.

Tak jako každoročně je leden termínem setkání výrobců, prodejců, odborníků a návštěvníků, kteří se zajímají o vytápění, úspory energií a smysluplné využívání obnovitelných zdrojů. Tradičně je v tomto termínu pořádána mezinárodní výstava Infotherma.

Pro dvacáté čtvrté pokračování této výstavy se připravují nejen špičkové technické novinky, ukázky vynálezů a patentů z oborů, ale i diskuze a připomínky např. k dotačním titulům, sazbám za elektřinu, novele energetického zákona a některým diskutabilním nařízením EU.

Mimo jiné na výstavě budou představeny zajímavé vize, kterými by se dané obory mohly ubírat. Jednou z nich je bezesporu reálná možnost decentralizace výroby solární energie, zjednodušené možnosti napojování mikrozdrojů a budování energeticky soběstačných domů a domácností s možností skladování energií.

Již nyní, v období příprav výstavy, se opět ve spolupráci s portálem TZB-info připravuje internetová hlasovací soutěž k novinkám, vynálezům a patentům, které by se měly stát součástí výstavy.

V Konferenčním sále na výstavišti a ve vstupním pavilonu se uskuteční po celou dobu výstavy konference, semináře a diskuze k aktuálním tématům.

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na mezinárodní výstavu Infotherma 2017 ve dnech 23. – 26. ledna 2017 na ostravské Výstaviště Černá louka, která by se měla stát nejen přehlídkou domácích a zahraničních novinek, ale i diskuzí a námětů k vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů.

Děkujeme všem, kteří se podílejí na přípravách výstavy a těšíme se na Vaši návštěvu.
Agentura Inforpres

Pozvánka Infotherma 2017 str. 1
Pozvánka Infotherma 2017 str. 2
Pozvánka Infotherma 2017 str. 4
Pozvánka Infotherma 2017 str. 6
Pozvánka Infotherma 2017 str. 3
Pozvánka Infotherma 2017 str.5
Komentáře pro tento příspěvek jsou uzavřeny.